O nas

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu kompletną ofertę maszyn i urządzeń dla winiarstwa włoskich firm jak GRIFO MACCHINE ENOLOGICHE, PILLAN ENOTECNICA, B.C.M.di Benetazzo, LAINOX i ROVER POMPE oraz firm z innych krajów jak ROBIX z Węgier, FASERPLAST ze Szwajcarii i innych...

Oferta ta daje Państwu możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego i przydatnego sprzętu do pracy w każdym gospodarstwie winiarskim, a udany dobór sprzętu pod względem zalet i parametrów technicznych ułatwi Wam ciężką pracę przy zbiorach i przerobie owoców. Dobra i sprawdzona w naszych warunkach jakość tego sprzętu zapewni też wieloletnie jego użytkowanie i korzyści ekonomiczne.

W każdym przypadku jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc pomocą i radą dla dokonania optymalnego wyboru sprzętu do Waszej winnicy, uzyskania jego pełnej przydatności i niezawodności w użytkowaniu.

Analizując oferty różnych producentów sprzętu winiarskiego i bywając często na targach i imprezach związanych z tematyką winiarską gwarantujemy, że nasza oferta jest stale aktualizowana pod kątem nowości i udoskonaleń w sprzęcie pojawiającym się na rynku winiarskim. Polecamy więc do Waszego wyboru sprzęt optymalny i sprawdzony!

Mamy nadzieję, że podobnie jak nasi stali klienci również i Państwo docenią walory oferowanego asortymentu. Zapraszamy do odwiedzin naszej Wzorcowni Winiarskiej gdzie można zapoznać się z oferowanym sprzętem.