Prasy do tloczenia owoców na wino

BCM DAVIDBCM IDRAULICOBCM CARELLATO

Prasy do owoców są najbardziej potrzebnymi urządzeniami w każdym gospodarstwie winiarskim, ze względu na jego wielkość i ilość owoców które mają być u nas tłoczone trzeba dobrać odpowiedni typ i wielkość prasy.

Oferta naszych pras pochodzi ze znanej firmy ROBIX z Węgier oraz BCM z Włoch, których jesteśmy partnerami handlowymi od paru lat.

Kryterium doboru wielkości prasy do owoców jaką mamy tłoczyć naszą miazgę owocową opiera się więc na skali produkcyjnej Waszego gospodarstwa winnego.

Warto ten aspekt gruntownie rozważyć przed podjęciem decyzji o wyborze danego typu prasy. Chcąc nieco ułatwić Państwu rozważenie tych opcji prezentujemy w naszej stronie kilka typowych pras z naszej oferty handlowej.

Łatwo tutaj zapoznać się z ich typami, rodzajami napędu tych pras, z różnymi pojemnościami koszy w których się tłoczy miazgę owocową, a także porównać je z własnymi potrzebami naszego gospodarstwa winiarskiego.

W ofercie naszej znajdziecie Państwo małe prasy śrubowe do użytku domowego, większe prasy z napędem zębatkowym lub ślimakowym oraz duże prasy hydrauliczne tak ręczne jak i z napędem elektrycznym i pełną automatyką cyklu tłoczenia o nacisku głowicy pow. 30 ton.

Wybór jest więc bardzo szeroki i dający duże możliwości.

Pragniemy też poddać pod rozwagę możliwość zakupu pras o odpowiednio dużych parametrach przez grupy producenckie ze wspólnych środków - dla korzystania z nich w uzgadnianym czasie i miejscu.

Jest oczywistym, że prasa taka jest w stanie obsłużyć szersze grono winiarzy-kolegów przez wiele lat służąc także innym amatorom własnego wina, a nabycie jej przez taką grupę nie będzie -jak sądzimy - stanowić też większego obciążenia finansowego.

Jesteśmy gotowi jako firma wspomóc takie rozwiązania jak najbardziej uzasadnionego i ekonomicznego pozyskiwania poszukiwanego sprzętu dla winiarstwa swoją najlepszą ofertą handlową !

Niezależnie od naszej prezentacji zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą w każdej potrzebie uzyskania informacji na temat pras winiarskich, od tego też może zależeć Wasz udany wybór prasy która służyć może przez wiele lat!